OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetového obchodu www.extraglass.com a www.extraglass.cz se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi.


1. Objednání zboží

Odesláním internetové (např. také písemné, emailové, telefonické a faxové) objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami provozovatele internetového obchodu www.extraglass.com a www.extraglass.cz. Zaslání objednávky je považováno za návrh kupní smlouvy. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní emailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pokud Vám nedojde kopie objednávky na zadanou emailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás, prosím, kontaktujte. Každého zákazníka vždy informujeme také telefonicky o přijetí a stavu objednávky, proto je uvedení telefonického kontaktu uvedeno v povinných polích.

Další možnosti objednání zboží

Objednávat zboží lze rovněž telefonicky na telefonních číslech uvedených v kontaktech www.extraglass.com a www.extraglass.cz nebo emailem na business@extraglass.com bestellt werden.

Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.

Kupní smlouva reálně vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. K platnosti objednávky podané elektronicky je zapotřebí řádné vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Místem doručení zboží je adresa doručení uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho zaplacení a převzetí.


Možnosti platby a doprava

Bankovním převodem na účet: 944024690227/0100 KB s.a. Havířov pro Českou republiku,
IBAN: CZ6701000000944024690227 SWIFT: KOMBCZPPXXX pro ostatní země!
Po vybrání zboží a odeslání objednávky obdrží zákazník fakturu (případně – dle dohody zálohovou fakturu) s přiděleným variabilním symbolem k provedení platby. Výrobní a expediční lhůta začíná běžet až po připsání celkové částky na účet prodávajícího.

Dopravu zajišťujeme spoluprací se společností DPD a Česká pošta.
  • Dopravní poplatek pro země EU (mino ČR) činí pouze 25,- EUR u zásilek od 1 kg do 31,5 kg.
  • Dopravní poplatek pro Českou republiku činí 120,- Kč u zásilek od 1 kg do 31,5 kg.
  • Balné neúčtujeme!
Poplatek za dovoz větších zásilek, nebo objednávek s ostatních zemí jsou se zákazníky řešeny individuálně při telefonickém ověření objednávky.

3. Dodání zboží

Zboží je vyráběno dle objednávek zákazníka a je standardně expedováno do 15-20 pracovních dní od objednání zboží (zboží je vyráběno vždy na zakázku). V případě nedostupnosti zboží nebo delší dodací lhůty bude zákazník vždy telefonicky nebo emailem z naší strany informován.


4. Záruka a reklamace

Veškeré nabízené zboží je standardně vysoké kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.


5. Odstoupení od kupní smlouvy

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – nepodnikatel -fyzická osoba podle zák. právo do 14 dnů od převzetí (doručení DPD nebo Česká pošta) zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání, opotřebení, nesmí být jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím! Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury (záručního listu). Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o plné dopravné a další prokazatelné náklady spojené s prodejem zboží.


6. Storno objednávky

Storno objednávky ze strany kupujícího

Objednávku lze stornovat pouze písemně doporučeným dopisem (případně emailem – s potvrzením prodávajícího) do 5ti dnů od objednání, pokud je objednávka přijata, zboží nebylo expedováno a nebyla-li zákazníkem uhrazena faktura za zboží (nebyla započata výroba na zakázku). V případě pozdějšího zrušení objednávky má internetový obchod www.extraglass.com a www.extraglass.cz nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s výrobou, expedicí zboží apod.

Storno objednávky ze strany prodávajícího

Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se výrazným způsobem změní jeho cena. O stornu objednávky bude zákazník informován bez prodlení. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena převodem na účet v nejbližším možném termínu.


7. Provozovatel

Provozovatel internetového obchodu www.extraglass.com a www.extraglass.cz:
Martin Petřík, Koperníkova 390/5, 736 01 Havířov, Česká republika
IČO: 67308929, DIČ: CZ7706235207


8. Ochrana osobních dat

Vážíme si důvěry našich zákazníků a zavazujeme se, že budeme chránit jejich data, která musela být uvedena pro realizaci objednávky (např. jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení popř. IČO, DIČ apod.) Tato data jsou považována za diskrétní. Osobní údaje o zákaznících nebudou prodávajícím sdělovány třetím osobám kromě těch, které se přímo podílejí na zpracování objednávky zákazníka (banka a přepravce). I těmto osobám však budou sdělovány pouze v nezbytném rozsahu. Provozovatel využívá data pouze pro běžnou komunikaci se zákazníkem.


Platnost: Ceny jsou platné od 1.1.2013
HOME | KONTAKT © 2007-2016 extraglass.cz